MENU

Antalya Adliyesi Adli Yargı İlk Derece Komisyon Başkanı Oğuzhan YAŞAR Ziyareti

10-Jun-20

Genç Büro-Sen Genel Başkanı Ferhat ÖZBENGİ, Başkanvekili Oğuzhan ATASOY ve Şehit ve Gazi Komisyonu Başkanı Hüseyin DUMAN beraberindeki heyet, Antalya Adliyesi Adli Yargı İlk Derece Komisyon  Başkanı Oğuzhan YAŞAR'I ziyaret etti. 
Ziyarette Antalya Adliyesi çalışanlarının sorunları konuşuldu. 

- Antalya adliyesinde bina girişinde personele dağıtımı yapılan maskelerin kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalar yapılması talep edildi.

- Antalya adliyesi icra müdürlükleri içerisindeki temizlik faaliyetlerinin düzenli yürütülmesi ve hijyenik ortamda personelin çalışması için,ek temizlik personeli görevlendirilmesi talep edildi.

- Personelin kullandığı açık otoparkta, araç yoğunluğu nedeniyle personelin giremediği durumlarda hemen yanındaki ücretli otoparkın adliye personelimizin kullanıma sunulması talep edildi. 

Ayrıca talebimiz olarak sunduğumuz Antalya adliyesinde çalışan personel için klimaların dezanfekte edildikten sonra, yakın süreçte soğutma sistemlerinin kullanıma açılacağının bilgisi verildi.

Ziyarette ayrıca adliye personeli fiziki ve sosyal çalışma koşullarının iyileştirilmesi konusu ele alındı. Genç Büro-Sen Genel Başkanımız Ferhat ÖZBENGİ ve Genel Başkan Vekili Oğuzhan ATASOY, Genç Büro-Sen’in amaçları ve faaliyetleri hakkında, Antalya Adliyesi Komisyon Başkanı Oğuzhan YAŞAR’a bilgi verdi. Ziyaret, istişare ve iyi dileklerle son buldu.